Stanas Wawrinka priešinosi kiek galėjo, tačiau Rogerio Federerio įveikti nepavyko

2018-08-18 09:24 Teniso TV

Sinsinatyje po lietaus pertraukos dalyviai buvo priversti žaisti net po du mačus per dieną, tačiau žiūrovams, tai buvo tik dovana, o mačai truko kur kas ilgiau nei įprasta, nes jiems pasiruošti nebuvo laiko. Šioje beprotybėje sudalyvavo ir Rogeris Federeris (ATP 2), kuris antrame dienos mače nugalėjo savo tautietį Stanislavą Wawrinką (ATP 151). Tenisininkai nugalėtoja išsiaiškino per tris setus, o galutinis rezultatas 6-7, 7-6, 6-2.

Iš viso jų akistata truko 2 valandas ir 19 minučių.

Pirmus du setus žaidėjai keliavo į pratęsimą, o to priežastis paprasta, 2-oji raketė niekaip negalėjo išnaudoti savo susikurtų progų laimėti priešininko padavimą. Iš viso Rogerio sąskaitoje 9 tokios progos, tačiau jis išnaudojo tik 2 ir, tai padarė trečiame sete.

Pirmame sete atsilaikęs ir per pratęsimą laimėjęs Stanas antrame sete turėjo tokią pačią taktiką, tiesa ji nepasiteisino ir antrą pratęsimą laimėjo buvusi pirmoji reitingo raketė.

Trečiame sete daugiau jėgų savyje rado 37-erių metų tenisininkas, kuris pateko į pusfinalio etapą Sinsinačio turnyre ir dabar susitiks su Davidu Goffinu (ATP 11), kuris ketvirtfinalyje įveikė J.M. del Potro (ATP 3).

Už patekimą į pusfinalį žaidėjai gauna 268,600 $ ir 360 reitingo taškų. Priminsime, kad šį turnyrą šveicaras yra laimėjęs 7 kartus.

Mačo akimirkos:
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)


...