Stano Wawrinkos košmaras: pralaimėjo pirmame Roland Garros etape ir nukris per 200 pozicijų reitinge

Antroji Šveicarijos raketė ir puikus grunto dangos žaidėjas Stanislas Wawrinka (ATP 30) pasiekė naują dugną. Traumų kamuojamas ir gero teniso žaidimo nerandantis šveicaras pirmame Prancūzijos didžiojo kirčio turnyro etape patyrė pralaimėjimą, kuris reiškia, kad po dviejų savaičių atnaujintame reitinge jis nukris per 200 pozicijų.

Savo pirmame mače 30-oji raketė susitiko su ispanu Guillermo Lopezu (ATP 67) su kuriuo dėl patekimo į kitą etapą kovėsi 5 setus. Po pusketvirtos valandos kovos, rezultatu 6-2, 3-6, 4-6, 7-6, 6-3 Ispanijos tenisininkas pasiekė pergalę.

Energingame mače, kurio kiekvienas setas buvo lyg naujas susitikimas abu žaidėjai pademonstravo savo stipriausias savybes. 67-oji raketė susikūrė net 19 progų laimėti varžovo padavimą ir sėkmingai realizavo 5.

Šveicaras bandė atsakyti tuo pačiu, tačiau varžovo padavimą laimėjo tik tris kartus.

2015 metų šio turnyro nugalėtojas po pralaimėjimo pareiškė "Reitingas nemeluoja, jei tu žaidi tu esi tope, jei nežaidi krenti žemyn. Aš tikrai prašysiu pakvietimų į geresnius turnyrus, bet vėlgi jei man teks žaisti žemesnio lygio turnyrus kaip Challenger aš žaisiu, tame problemų nematau".

Kas dabar laukia šio žaidėjo? Jis prarado 1200 reitingo taškų, nes nepasiekė finalo etapo, kuriame praeitais metais dalyvavo. Po atnaujintų reitingų tenisinkui liks tik apie 200 taškų su kuriais jis rikiuosis ~250 reitingo vietoje.

Panašioje situacijoje buvo atsidūręs ir Kei Nišikori, kuris dėl traumų nutarė žaisti du Challengerio lygio turnyrus.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts