Staigmena „Australian Open“ turnyre – latvis E. Gulbis nugalėjo F. Aliassimę

Latvijos teniso žvaigždė ir toliau demonstruoja pergalingą žaidimą Australijos didžiojo kirčio turnyre. Ernestas Gulbis (ATP 256) per keturis setus nugalėjo vieną geriausių Kanados tenisininkų Feliksą Aliassimę (ATP 22) ir tęsia pergalių kelią nuo atrankos etapo.

Galutinis rezultatas 7-5, 4-6, 7-6 (7-4), 6-4, o visa akistata truko 3 valandas ir 37 minutes.

Pirmame sete 22-oji reitingo raketė iššvaistė savo pranašumą ir leido latviui ne tik išlyginti rezultatą, bet ir persverti.

Tiesa, antrame sete F. Aliassime tokių progų nešvaistė ir sėkmingai užbaigė partiją bei išlygino bendrą rezultatą.

Sekančios mačo dalys buvo atkaklios, o abu žaidėjai turėjo progų išsiveržti į priekį. Visgi, trečiame sete nepavyko nei vienam laimėti svetimo geimo ir teko žaisti pratęsimą, kuriame sėkmingiau sužaidė latvis.

Paskutinė šio mačo dalis taip pat geriau susiklostė E. Gulbiui.

Už pergalę pirmame etape žaidėjai gauna 88,276 $ ir 45 reitingo taškus.