Po įnirtingų kovų pusfinalyje ir finale pirmąją „Sport24“ taurę iškovojo Domas Savickis

Sport24.lt teniso mėgėjų turnyras sulaukė nemažo dėmesio iš žaidėjų ir turnyro lentelė užsipildė norinčiais žaisti per keletą dienų. Pirmosios dvikovos prasidėjo žaidėjų lengvomis pergalėmis ir tik keletas žaidėjų sulaukė didesnio pasipriešinimo.

Dėl patekimo į pusfinalį kovėsi aštuoni turnyro žaidėjai, o tarp jų ir praeito „Teniso Tv“ organizuojamo turnyro nugalėtojas Vytautas Šneideris, kuris į pusfinalį pateko įveikdamas Richardą Jonaitį, kuriam „padovanojo du riestainius“.

Kiti pusfinalio dalyviai buvo Domas Savickis, Justas Meidus ir Danielius Žvinys, kurie taip pat lengvai susitvarkė su priešininkais.

Pusfinaliai prasidėjo su jauduliu ir dideliu noru iškovoti titulą. Vienu metu vyko du pusfinaliai, kuriuose teisėjai prižiūrėjo, kad žaidėjai žaistų pagal taisykles ir užtikrino sąžiningą žaidimą, o fotografas įamžino emocijas.

Turnyro metu žaidėjai galėjo gaivintis vandeniu arba ypatingai sveikomis ir natūraliomis sultimis „Sun365“. Sulčių užteko ne tik žaidėjams, bet ir susirinkusiems žiūrovams, kurie turėjo galimybę žiūrėti tenisą ir skanauti sultis.

kadras18

Pirmasis pusfinalis tarp Domo Savickio ir Vytauto Šneiderio prasidėjo nuožmia kova, tačiau ritmą pajautęs turnyro nugalėtojas greitai perėmė viską į savo rankas ir pirmą setą laimėjo rezultatu 6-2. Antroje seto pradžioje viskas toliau klostėsi palankiai pirmo seto nugalėtojui, jis iš karto laimėjo varžovo padavimą, tačiau varžovas nepasidavė ir atsakė tuo pačiu. – Mačo Statistika

Antrame pusfinalyje susitiko Justas Meidus ir Danielius Žvinys, pastarajam sporto analitikai iš statymai.com prognozavo lengvą pergalę turnyre. Po pirmo seto viskas atrodė taip kaip ir manė žiūrovai 6-4 setą laimėjo Danielius Žvinys. Tenisas toks sportas, kur vieno seto nepakanka, o antrajame sete Justas Meidus įjungė antrą pavarą ir laimėjo jį rezultatu 6-1. Lemiame sete žaidėjas toliau žaidė geriau ir laimėjo mačą 2:1 (4-6 6-1 10-7)

Po sunkių pusfinalio dvikovų finalą pasiekė Domas Savickis ir Justas Meidus. Finale žaidėjai atrodė taip pat puikiai nusiteikę ir pademonstravo viską ką turi arsenale. Mačas truko du setus ir lemiamą tašką, per kuriuos žiūrovai pamatė tikrai daug puikių taškų.

Pirmasis finalo setas buvo ilgas ir aštrus kaip ir reikia finalui, žaidėjai pasiekė pratęsimą per kurį netrūko aistrų, tačiau rezultatui pratesime esant 6-5 Justo ranka sudrebėjo ir jis pralaimėjo 7-5.

Antrasis prasidėjo visiškai kitaip ir atrodė, kad po pralaimėto pirmo seto Justas Meidus tiesiog pasidavė. Turnyro nugalėtojas iš karto laimėjo priešininko padavimą ir įsiveržė į priekį 2-0. Žaidėjams sužaidus dar keletą geimų rezultatas antrajame sete tapo 5-2, tačiau vėl ryžtą pademonstravęs žaidėjas išlygino rezultatą į 5-5. Suglumęs čempionas nerado priešnuodžių varžovo žaidimui ir antrą setą atidavė rezultatu 5-7.

Vietoje trečiojo seto nutarus žaisti lemiamą tašką, žaidėjai burtų keliu rinkosi kieno bus padavimas. Sėkmė nusišypsojo Domui ir jis sėkmingai įvedė kamuoliuką į žaidimą, o po apsikeitimų smūgiais čempionas atliko įspūdinga žvakės smūgį ir triumfavo finale.

Galutinis mačo rezultatas 7-6 5-7 1-0. – Finalo Statistika

Finalinis taškas :

Nugalėtojas Domas Savickis nepabūgo po pergalės ir atsakyti į Sport24.lt klausimus, kurių buvo ne vienas. Paklaustas apie nuotaiką po iškovotos pergalės finale čempionas atsakė „Nuotaikos puikios, finalas vyko ir klostėsi kaip pats tikriausias finalas, varžovai verti vienas kito, o laimėjus lemiamą tašką, užplūdo čempioniškos emocijos, puikus jausmas“

O apie turnyrą nugalėtojo atsiliepimai tik geri „Su visa pagarba, pirmuose etapuose varžovus įveikiau lengviau, tačiau kovos buvo. Na, o toliau lygis kilo, finale buvo tikru tikriausia kova su man asmeniškai puikia pabaiga. Dėkui varžovams ir organizatoriams!“

Teniso Tv šio turnyro organizatoriai dėkoja Sport24.lt už suteiktą galimybę atstovauti jų vardui. Už prizus dėkoja sulčių gamintojams „Sun365“, sveiko maisto restoranui „Health“, „statymai.com“ ir „Handlopex“

Visos nuotraukos ir video medžiaga bus patalpintos čia : TenisoTv

Mačo akimirkos :
Gėrimai

kadras3

kadras7

kadras8

kadras9
3 Vietos nugalėtojas Danielius Žvinys :
kadras11
3 Vietos nugalėtojas Vytautas Šneideris :
kadras12

kadras15
2 Vietos nugalėtojas Justas Meidus :
kadras16
Pirmos vietos nugalėtojas Domas Savickis :
kadras17

kadras111

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts