"TenisoTV" mėgėjų teniso turnyras - daugkartinis čempionas netikėtai krito, triumfavo K. Kvietkauskas

TenisoTV nuotr.
2019-06-03 13:32 Teniso TV

Eilinis "TenisoTV" projekto mėgėjų teniso turnyras pasibaigė po įnirtingų finalinės dienos akistatų. Visame turnyre netruko siurprizų, o pusfinalyje didžiausia staigmena tapo praeitų dviejų turnyrų nugalėtojo Pauliaus Valatkos (TTR 1) iškritimas. Visgi Pradėkime nuo pradžių.

Turnyras startavo dar balandžio mėnesį, kuriame 16 žaidėjų buvo suskirstyti į 4 grupes. Pirmos 3 vietos grupėje pateko į pagrindinę lentelę, o pirmą vietą užėmęs dalyvis iš karto pateko į ketvirtfinalį.

Jau grupės etape paaiškėjo, kad atsirado naujas žaidėjas, kuris turi jėgų mesti iššūkį reitingo lyderiui Pauliui. Būsimas turnyro nugalėtojas Karolis Kvietkauskas pranoko visus A grupės žaidėjus.

Kitose grupėse taip pat virė atkakli kova dėl patekimo į pagrindinę lentelę. Grupėje D triumfavo Ieva Lingytė, kuri pranoko visus vyrus ir šovė tiesiai į ketvirtfinalio etapą. Tuo tarpu kita dailiosios lyties atstovė Gabrielė Milaknytė iš C grupės sėkmingai pateko į aštuntfinalį.

Po kovų aštuntfinalyje ir ketvirtfinalyje, finalinę dieną pasiekė keturi žaidėjai, Kęstutis Jasiūnas, Mindaugas Rudaitis, Karolis Kvietkauskas ir Paulius Valatka.

Pirmame pusfinalyje susitiko K. Kvietkauskas ir M. Rudaitis, kurių akistata pasibaigė rezultatu 6:0, 6:2.

Antrame pusfinalyje virė labai atkakli kova, nors rezultatas to ir neatspindi. Visgi K. Jasiūnas palaužė P. Valatką rezultatu 6:2, 6:4.

Finale taip pat netruko įspūdingų taškų ir atkaklumo iš abiejų dalyvių. Visgi šį kartą pranašesnis buvo Karolis, kuris 7:5, 6:3 triumfavo šiame turnyre.

Visos vietos buvo apdovanotos prizais, kuriuos įsteigė Sport24.lt, statymai.com, Arbatos lapas, Tennispro.fr ir žinoma "TenisoTV" kolektyvas.

Daugiau informacijos www.tenisotv.lt

Pirma vieta:
Pirmavieta

Antra vieta
Antravieta

Trečios vietos
Treciavieta

treciavieta2

Lentelė:
Turnyraslent10
(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)

...