Smūgis kitų žaidėjų reputacijai - R. Federeris: "Aš gyvenime turėjau tik vieną moterį, kitaip nei kiti tenisininkai"

Twitter nuotr.
2019-11-19 19:51 Teniso TV

Tikriausiai daugelis žino, kad geriausias Šveicarijos teniso žaidėjas Rogeris Federeris turi ne tik žmoną bet ir daug vaikų. Visgi, daugelis pamiršta arba nėra susidūręs su faktu, kad šveicaro žmona Miroslava Federer-Vavrinec yra buvusi tenisininkė ir netgi rikiavosi 82-oje reitingo vietoje.

Tiesa, jai teko pasirinkti šeimą arba karjerą, o didelę įtaką sprendimui turėjo ir traumos, kurios pastūmėjo rinktis šeimą. Kaip pati M. Federer sako, kad nesigaili savo pasirinkimo, o tenisas iš jos gyvenimo nedingo.

Tuo tarpu trečioji reitingo raketė gali pasidžiaugti, kad turi tokią antrą pusę. „Pirmaisiais metais ji privertė mane augti ir subręsti. Palaikymas, kurio aš sulaukiau iš jos, buvo neįtikėtinas, ji visada stengėsi man padėti, nesvarbu ar aš laimėsiu ar pralaimėsiu“ - sakė R. Federeris apie savo žmoną.

Įdomus faktas, kad legendinis šveicaras yra jaunesnis už savo antrąją pusę. Kaip pats tenisininkas sako, tai ir turėjo įtakos žaidime, nes Mirka jau turėjo patirties ir galėjo pasidalinti savo karjeros patirtimi.

R. Federeris taip pat pridūrė „Aš visada mėgdavau turėti tą pačią merginą, tą pačią žmoną, būti atsakingam už šeimą ir saugoti juos nuo spaudos, ji nedavė nė vieno interviu 12-15 metų, todėl žmonės nežino visko, ką ji padarė, jį įnešė nepaprastai didelį indelį į mano tėvų, mano bei mano vaikų gyvenimus“.
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)

...