Skausmingas pralaimėjimas – R. Berankis pusfinalyje po trijų pratęsimų kovos krito prieš čekišką padavimų mašiną

Geriausias Lietuvos teniso žaidėjas Indijoje vykstančiame ATP 250, kietosios dangos, vienetų turnyre baigė savo pasirodymą. Ričardas Berankis (ATP 73) po trijų setų ir trijų pratęsimų kovos nusileido Čekijos aukštaūgiui Janui Veseliui (ATP 107) bei nepateko į finalinį etapą.

Galutinis rezultatas 7:6 (10:8), 6:7 (3:7), 6:7 (7:9), o korte žaidėjai praleido 3 valandas ir 6 minutes.

Susitikimas klostėsi labai atkakliai ir nors jau pirmo seto pradžioje mūsiškis turėjo geimo pranašumą, tačiau jo išlaikyti nepajėgė ir rezultatas tapo lygus, o vėliau žaidėjai žaidė pirmą pratęsimą. Jame geriau pasirodė lietuvis, kuris po labai atkaklios kovos palaužė varžovo kovingumą.

Antrame sete užsidegė žalia spalva R. Berankiui, kuris toliau nestabdė ir vėl įgijo pranašumą, kai palaužė čeko padavimų seriją. Visgi, varžovui ir vėl pavyko išlyginti rezultatą, o vėliau per dar vieną pratęsimą išlyginti bendrą rezultatą.

Lemiama šio mačo dalis buvo ne mažiau atkakli, o joje jau 73-oji raketė turėjo gelbėti savo kailį ir lyginti rezultatą. Tą padaryti pavyko ir teko žaisti dar vieną pratęsimą, kuriame įvyko bene skaudžiausias Ričardo pralaimėjimas ATP ture.

Jis, nors ir pirmavo rezultatu 6:3 ir turėjo net 4 lemiamamus mačo taškus, tačiau jų išnaudoti nepavyko ir kamuoliukas apmaudžiai atsimušė į tinklą.