Skandalas: Vimbldono kamuoliukus gamina vaikai Filipinuose

2018-07-04 11:23 Teniso TV

Tik prasidėjus Vimbldono didžiojo kirčio turnyrui į dienos šviesą pradėjo lįsti vis turnyro slapti žaidimai. Nors prestižinis turnyras turi puikią reputaciją, tačiau pasirodžiusi informacija apie kamuoliukus gali šiek tiek ją sugadinti. Naujienų agentūra "Daily Mail" padarė tyrimą, kuriame paaiškėjo, kad Vimbldono turnyro kamuoliukai yra gaminami Filipinuose, galimai vaikų.

Per valandą darbuotojas gauna vos 0,88 dolerio, per dieną, tai sudaro 6,6 dolerio. Darbininkai dirba šešias dienas per savaitę prie didesnės temperatūros nei 35 laipsnių šilumos be jokių patogumų.

Nuo 1902 metų Slazenger kamuoliukus gamino Anglijoje, pietų Jorkšyre, tačiau lygiai po šimto metų firma bankrutavo. Kamuoliukų gamyba persikėlė į Filipinus, o dabar ją valdo Japonijos kompanija.

Vimbldono organizacija pažeidė įstatymus ir dabar pradėtas ikiteisminis tyrimas, kadangi nuo 2015 metų pagal modernios vergystės sutartį, tokios darbos sąlygos yra uždraustos.


(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...