Sinsinatyje po kanadietiškos dvikovos pergalę iškovojo M. Raoničius

2018-08-17 11:25 Teniso TV

Po lietingos dienos Sinsinačio teniso turnyre ne visi spėjo sužaisti savo mačą, tačiau labiausiai pasisekė pirmiems žaidusiems tarp kurių du Kanados atstovai Milošas Raoničius (ATP 29) ir Denisas Šapovalovas (ATP 32) jie vieni iš nedaugelio spėjo sužaisti savo kovą. 29-oji raketė savo tautietį įveikė per du setus, tačiau kova nebuvo lengva ir jai prireikė 23 geimų, o galutinis rezultatas 7-6, 6-4.

Iš viso akistata truko 1 valandą ir 43 minutes.

Nuo aštuntfinalio mačo pradžios galima buvo pastebėti, kad pirmoji Kanados teniso raketė atrodo kur kas geriau ir beveik kiekviename 32-osios raketės padavime susikūrė po progą laimėti jo padavimą. Visgi Denisas apsigynė ir abu tenisininkai nukeliavo į pratęsimą, kuriame puikiai padavimą atlikęs Milošas laimėjo pirmą setą.

Antrame sete situacija atrodė dar geresnė mačo nugalėtojui, jis laimėjo varžovo padavimą seto pradžioje ir įgijo pranašumą. Tiesa pranašumo išlaikyti nepavyko ir jaunasis kanadietis išlygino rezultatą.

Atėjus lemiamam momentui, kai rezultatas buvo 5-4 Milošo naudai, 19-mečio žaidėjo ranka sudrebėjo ir jis pralaimėjo savo padavimą bei kartu ir mačą.

Šioje kovoje abu teniso žaidėjai padarė po 8 dvigubas klaidas paduodant, tačiau M. Raoničiaus sąskaitoje 12 ace'ų.

Už patekimą į ketvirtfinalį žaidėjai gaus 136,580 $ ir 180 reitingo taškų.
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...