Simona Halep užtikrintai žengė į finalą Sinsinatyje

2018-08-19 09:49 Teniso TV

Geriausia pasaulio žaidėja šiuo metu ir toliau demonstruoja fantastišką formą ir rezultatus. Simona Halep (WTA 1) iškovojo jau 9 pergalę iš eilės bei sieks antro titulo iš eilės. Priminsime, kad ji prieš savaitę triumfavo Kanadoje vykstančiame Monrealio turnyre ir dabar savo taškų kraitį gali papildyti dar 900 taškų. Pusfinalio etape JAV, rumunė nugalėjo Aryną Sabalenką (WTA 34) iš Baltarusijos.

Akistatos galutinis rezultatas 6-3, 6-4, o korte dalyvės praleido 1 valandą ir 17 minučių.

Puikiai padavimą atlikusi mūsų kaimynė priešinosi kiek įmanydama, tačiau Rumunijos tenisininkė visur buvo pranašesnė. Pirmame sete ji tris kartus pralaimėjo savo padavimą, tiesa kartą pavyko laimėti ir Simonos padavimą.

Antrame sete ji vėl atsilikinėjo, tačiau rezultatą išlygino ir turėjo puikią progą mačą pakreipti kita linkme, bet jai nepavyko palaužti pirmosios raketės padavimo ir išnaudoti breikpointų.

Neišnaudojus lemiamų progų Aryna šiek tiek palūžo, o tuo tarpu būsima finalistė pasinaudojo šia proga ir užbaigė mačą laimėdama priešininkės padavimą.

Baltarusės sąskaitoje 7 padavimai be atsako ir penkios neįšnaudotos progos laimėti varžovės padavimą.

Simona Halep už patekimą į finalą gaus 262,364 $ ir 585 reitingo taškus. Kovoje dėl titulo ji susitiks su Kiki Bertens (WTA 17).
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...