Simona Halep jau metus laiko yra pirmoji pasaulio raketė, kas ir kada užims jos vietą?

2018-10-08 14:00 Teniso TV

Rumunė Simona Halep yra tikriausiai viena iš tų, kurios ilgą laiką svajoja ir siekia didžiausių aukštumų, tačiau jos dažnai lieka per toli ir tik svajonė. Visgi ši Rumunijos tenisininkė nebuvo linkus tik svajoti ir po begalės metų nesėkmių didžiojo kirčio turnyruose, kituose finaluose ir buvimo TOP3 reitinge nutarė viską pakeisti.

Praeitais metais Simona pakankamai priartėjo prie reitingo viršūnės ir po sėkmingo pasirodymo Kinijoje ji užsitarnavo pirmosios raketės vardą.

Tenisininkė net keturis sezonus laikėsi antroje reitingo vietoje ir niekaip negalėjo žengti lemiamo žingsnio, o tam labiausiai trukdė Serena Williams, kuri žaidė labai galingai.

Dabartinė pirmoji reitingo raketė gali pasigirti, kad ji su trumpa mėnesio pertrauka beveik metus laikosi viršūneje ir tik danė Karolina Wozniacki tai priartėja, tai nutolsta nuo jos.

27-erių tenisininkė šiais metais iškovojo savo pirmą didžiojo kirčio titulą, ji tai padarė Prancūzijoje, kur dar praeitais metais krito finale.

Šiuo metu reitingo lyderė yra traumuota, tačiau sezono pabaigoje ją aplenkti šansų turi nedaug priešininkių, tik K. Wozniacki, kuri atsilieka 1000 taškų gali pamėginti aplenkti rumunę.

Visgi kitos žaidėjos turės labai pasistengti, kad spėtų bent prisivyti pirmą reitingo vietą kol ši gydosi traumas.
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)

...