Simona Halep finale nugalėjo amerikietę ir apgynė titulą

2018-08-13 08:29 Teniso TV

Pirmoji pasaulio moterų raketė sėkmingai apgynė titulą Kanadoje, kurį iškovojo prieš du metus. Simona Halep (WTA 1) į finalą pateko be didesnio vargo, ji per visus mačus iki finalo pralaimėjo tik setą. Finale ji susitiko su geriausia JAV teniso žaidėja Sloane Stephens (WTA 3), kuri demonstravo puikią formą. Po trijų setų kovos Monrealio finale, rezultatu 7-6, 3-6, 6-4 pergalę pasiekė rumunė.

Iš viso finalas truko net 2 valandas ir 39 minutes.

Ši akistata nepaliko nei vieno abejingo teniso fano, o komentatoria ir teniso ekspertai mačą lygino su N. Džokovičiaus ir R. Nadalio kovomis. Jau pirmame sete pirmoji reitingo raketė susikūrė nemenką pranašumą ir pirmavo 4-1, tačiau amerikietė sugebėjo išlyginti rezultatą. Žaidėjos dar po kartą apsikeitė padavimais, o vienu momentu ir JAV teniso žvaigždė turėjo susikūrusi setbolų, visgi abi finalistės pasiekė pratęsimą kuriame po permainingos kovos pirmą setą laimėjo šio turnyro nugalėtoja.

Antrame sete po eilinių apsikeitimų padavimais geriau pasirodė 3-ioji reitingo raketė, kuri išlygino bendrą rezultatą setais.

Lemiamame sete taip pat netrūko intrigos ir laimėtų varžovės padavimų, tačiau po ilgos kovos Simona Halep sugebėjo galutinai palaužti varžovę ir iškovojo dar vieną titulą čia Monrealyje.

Už triumfą turnyre jai atiteko 519,480 $ ir 900 reitingo taškų.

Mačo akimirkos:
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)

...