Sesių dvynių susitikimas Anglijoje pažymėtas trijų setų kova (VIDEO)

Twitter nuotr.
2019-06-20 08:44 Teniso TV

Birmingame vykstančiame WTA turnyre įvyko ilgai lauktas susitikimas tarp teniso pasaulio dvynių. Karolina Pliškova (WTA 3) ir Kristina Pliškova (WTA 112) susitiko 10-tą kartą karjeroje. Visgi, kitaip nei galvojo dauguma pergalę pasiekė ne aukščiau reitinge esanti žaidėja, o už šimtuko ribų besirikiuojanti.

Čekių akistata pasibaigė rezultatu 6:2, 3:6, 7:6, o po beveik dviejų valandų pergalę šventė Kr. Pliškova.

Susitikimą geriau pradėjo žemiau reitinge esanti žaidėja, kuri net du kartus laimėjo savo sesės padavimų seriją ir užtikrintai triumfavo pirmoje partijoje.

Antrame jau geriau žaidė 3-oji reitingo raketė, kuri sugebėjo atlaikyti spaudimą ir išsaugoti savo geimus bei laimėti priešininkės geimą, ko pilnai užteko seto pergalei.

Lemiamoje mačo dalyje abi žaidėjos apsikeitė padavimų serijomis, tačiau sėkmingai pasiekė pratęsimą, kuriame taip pat netrūko permainingos kovos. Visgi tiksliau sužaidė Kristina ir 5 kartą nugalėjo savo sesę iš 10 bandymų.

Paskutinis jų susitikimas vyko 2013 metais.

Už patekimą į kitą etapą ji gaus 26,885 $ ir 100 reitingo taškų. Sekančio etapo priešininkė bus Barbora Strycova.

Video:
(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)

...