Sesės Williams "US Open" turnyrą pradėjo pergalėmis

2018-08-28 13:34 Teniso TV

Vienos iš geriausių visų laikų JAV teniso žaidėjos pergalingai pradėjo šių metų "US Open" didžiojo kirčio turnyrą. Serena Williams (WTA 26) pirmame etape nugalėjo lenkę Magdą Linette (WTA 68), o Venus Williams (WTA 16) įveikė rusę Svetlaną Kuznetsovą (WTA 102).

Serena pergalę pasiekė rezultatu 6-4, 6-0 ir korte užtruko 1 valandą ir 11 minučių. Šiame mače amerikietė pasižymėjo puikiu ir agresyviu žaidimu, ji taip pat atliko 6 padavimus be atsako ir neleido varžovei susikurti nei vienos progos laimėti jos padavimo.

Venus Williams turėjo daug sunkesnę kovą ir pergalė iškovojo po trjų setų, rezultatu 6-3, 5-7, 6-3.

38-metų tenisininkė turėjo kaip reikiant pakovoti, kad pasiektų pergalę ir korte praleido net 2 valandas ir 57 minutes.

Nors po pirmo laimėto seto ir antro seto pranašumo per du padavimus amerikietė atrodė iškovos nesunkią pergalę, tačiau viskas apsivertė aukštyn kojomis ir Rusijos atstovė laimėjo tris priešininkės padavimus bei išlygino rezultatą setais 1:1.

Lemiamas setas buvo pilnas apsikeitimų padavimais, tačiau Venus Williams sugebėjo atsilaikyti ir išlipti beveik sausa iš pirmo susitikimo turnyre.

Šiame mače amerikiete padarė net 8 dvigubas klaidas.

Už pergalę pirmame etape jos gaus 93,000 $ ir 70 reitingo taškų.

Serena:

Venus:
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...