Sesės Williams sužaidė skirtingus mačus, tačiau abi pateko į trečią turnyro etapą

Seses Williams Majamyje matysime ir trečiame etape, jos abi sėkmingai įveikė antro etapo barjerus. Serena Williams (WTA 10) po trijų setų kovos nugalėjo Rebecca Peteterson (WTA 63), o Venus Williams (WTA 43) per du setus įveikė Suarez Navarro (WTA 29).

Jaunesnioji sesė turėjo kaip reikiant pakovoti, kad pasiektų pergalę rezultatu 6-3, 1-6, 6-1. Visas jų susitikimas truko 1 valandą ir 39 minutes.

Nors pirmą setą ji pradėjo pralaimėdama savo padavimų seriją, tačiau jau netrukus rezultatas tapo lygus, o sužaidus dar keletą geimų ji pati įgijo pranašumą.

Antrame sete toks scenarijus nesusiklostė ir 10-tai raketei pralaimėjus dvi savo padavimų serijas bendras rezultatas tapo lygus 1-1.

Lemiamame sete jai pavyko palaužti varžovę ir užsitikrintį vietą kitame etape.

Vyresnioji sesė susitikimą laimėjo per du setus ir vargo turėjo tik pirmame. Ji 7-6, 6-1 nugalėjo ispanę, o korte praleido šiek tiek daugiau 1 valandą 35 minutes.

Pirmo seto pradžioje virė atkakli kova, o žaidėjos ne kartą apsikeitė padavimais. Vėliau pasiekus pratęsimą amerikietė įrodė savo pranašumą. Antrame sete 29-oji raketė jau nepasipriešino ir pralaimėjo susitikimą.

Už patekimą į trečią turnyro etapą jos gaus 48,775 $ ir 65 reitingo taškus. V. Williams lauks D. Kasatkina, o S. Williams Q. Wang.