Serenos Williams pėdomis: Lietuvos tenisininkei Linai Stančiūtei gimė dukrelė

Ir Lietuvos teniso pasaulis turi naują ateities žaidėją – geriausia Lietuvos tenisininkė ir ilgametė Lietuvos moterų teniso rinktinės lyderė Lina Stančiūtė su vyru, taip pat garsiu sportininku Martynu Gecevičiumi susilaukė pirmagimio. Apie tai karjerą prieš kelis metus baigusi žaidėja pranešė savo "Instagram" paskyroje patalpinusi mažylės nuotrauką.

Tiesa, viena geriausių pasaulio tenisininkių amerikietė Serena Williams taip pat neseniai pagimdė mergytę, tad įdomu tai, jog jei Linos Stančiūtės dukrelė Ema ateityje nuspręstų sekti mamos pėdomis, jai galėtų tekti varžytis su Serenos dukra Alexis Olympia.

O sekti mamos pėdomis mažąją Emą galėtų įkvėpti jos pasiekimai. Lina Stančiūtė geriausiomis savo karjeros dienomis buvo pasiekusi 197-ąją vietą WTA reitinge ir laimėjusi 4 ITF serijos turnyrus. Taip pat reikėtų paminėti didžiulį 32-ejų vilnietės indėlį Lietuvos teniso rinktinei ir, apskritai, tenisui Lietuvoje. Lina Stančiūtė yra sužaidusi ir laimėjusi daugiausiai mačų už Lietuvos rinktinę "Fed Cup" turnyre, o baigusi profesionalės karjerą atidarė savo vardo teniso akademiją, kur moko mažuosius ateities žaidėjus teniso paslapčių.

Ateities čempionė :

Our little Ema❤️ with @marciukas13

A post shared by Lina Geceviciene (@skmkn) on

Mačas :

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts