Serena Williams ir Marija Šarapova pateko į aštuntfinalį ir jame kovos tarpusavyje

Buvusios pirmos pasaulio raketės pateko į aštuntfinalio etapą Prancūzijos didžiojo kirčio turnyre. Serena Williams (WTA 451) savo kovoje nugalėjo Julia Georges (WTA 11), o Marija Šarapova įveikė Karolina Pliškova (WTA 6).

Amerikietė pergalę iškovojo ganėtinai lengvai, nors priešininkė buvo tikrai aukšto kalibro, galutinis mačo rezultatas 6-3, 6-4.

Iš viso jų akistata truko 1 valandą ir 16 minučių.

Mačo nugalėtoja varžovei suteikė tik vieną progą laimėti jos padavimą, tuo tarpu pati susikūrė net 11 tokių progų. Vokietijos žaidėja bandė gelbėtis puikiu padavimu ir atliko 11 ace’ų, tačiau jie nepadėjo.

Kitame mače Marija Šarapova lengvai nugalėjo Karoliną Pliškovą, susitikimas truko du setus 6-2, 6-1. Rusė sužaidė vieną iš geriausių mačų šiame sezone, ji varžovei leido susikurti tik dvi progas laimėti jos padavimą, o pati susikūrė 10 tokių progų ir 5 išnaudojo.

Per 59 minutes trukusią kovą Rusijos tenisininkė pademonstravo solidų tenisą ir puikią statistiką ant savo padavimo.

Už patekimą į aštuntfinalį abi žaidėjos gaus 222,000 € ir 240 reitingo taškų.

Priminsime, kad JAV sportininkė paskutinį kartą šiame turnyre dalyvavo 2016 metais, o Rusijos atstovė 2015.

Paskutinis jų susitikimas įvyko taip pat 2016 metais Australijos didžiojo kirčio turnyre, tą kartą Serena iškovojo lengvą pergalę.

Mačų akimirkos :


(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts