Serena ir Venus Williams iškovojo pergales ir susitiks kitame „US Open“ etape

Žinomiausios JAV tenisininkės Serena ir Venus Williams tarpusavyje susitiks jau trečiame "US Open" etape. Po burtų traukimo buvo net neabejota, kad abi sportininkės pasieks šį etapą ir teniso mėgėjams padovanos įspūdingą akistatą.

Serena Williams (WTA 26) antrame turnyro etape lengvai nugalėjo Karina Withoeft (WTA 101). Galutinis akistatas rezultatas 6-2, 6-2, o korte ji praleido 1 valandą ir 8 minutes.

Tuo tarpu vyresnioji sesė Venus Williams (WTA 16) nugalėjo italę Kamila Giorgi (WTA 40) per du setus, galutinis rezultatas 6-4, 7-5. Tenisininkių akistata truko 1 valandą ir 52 minutes.

Abi žaidėjos demonstruoja skirtingą tenisą šiuo metu, paskutiniame savo mače Serena atliko net 13 padavimų be atsako, o tuo tarpu Venus paduodant suklydo 5 kartus.

Žaidėjų iškovotos pergales taip pat skiriasi, Venus laimi žymiai sunkiau ir korte praleidžia daug daugiau laiko nei jos sesė.

statistika-venus

Tai bus jau 30-tas sesių susitikimas karjeroje, Serena yra iškovojusi 17 pergalių, o Venus 12. Paskutinį susitikimą 2018 metais laimėjo Venus Williams per du setus.

Abi sesės ne kartą yra laimėjusios "US Open" turnyrą.

Serena:

Venus:

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts