Senukų turnyras? I. Karlovičius, D. Ferreras, J. Melzeris skina pergales prieš jaunuolius

2018-10-04 15:25 Teniso TV

Meksikoje vykstantis Challenger turnyras tikriausiai vienas iš išskirtinių šiais metais dėl savo dalyvių. 150,000 $ prizinį fondą turintis turnyras prisišaukė tokias praeities žvaigždes kaip Ivo Karlovičius (ATP geriausas 14), Davidą Ferrerą (ATP geriausias 3) ir Jurgeną Melzerį (ATP geriausias 8).

Tačiau ne tik šie žaidėjai bet ir kiti pasirodė turnyre, kuriems jau virš 30 metų ir daugiau.

Kroatas I. Karlovičius įveikė jau du priešininkus ir pateko į ketvirtfinalį, kuriame susitiks su Bjornu Frantagelo (ATP 169).

Tuo tarpu ispanas spėjo nugalėti tik vieną varžovą Thanasi Kokkiniakį (ATP 195), kuris pastaruoju metu neišnaudoja savo talento ir stringa. Buvusi trečioji pasaulio raketė žada baigti karjerą, tačiau vis tiek pasiekė pergalę 6-1, 6-3.

Kitame etape jo laukia Roberto Cid (ATP 237), kurį jis tikrai turėtų nugalėti.

Austras Jurgenas Melzeris taip pat nutarė dar pakovoti dėl pergalių nebaigti karjeros, jis kartu su broliu šiame turnyre demonstruoja gerą formą, tiesa, kad pavytų Geraldą ketvirtfinalyje jam teks įveikti dar vieną varžovą. Jurgeno laukia taip pat austras S. Ofneris (ATP 199).

D. Ferrer yra 36-erių, I. Karlovičius 39-erių, J. Melzeris 37-erių metų amžiaus.
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)

...