Sensacijų sensacija „US Open“ : Rogerį Federerį nugalėjo 55-oji raketė (VIDEO)

JAV vykstančiame didžiojo kirčio turnyre įvyko didžiausia sensacija šiais metais, kuri įsimins dar ilgai visiems teniso mėgėjams bei dalyviams. Rogeris Federeris (ATP 2) po keturių setų kovos turėjo pripažinti australo Džono Millmano (ATP 55) pranašumą kovoje dėl patekimo į ketvirtfinalį.

Visų nuostabai šveicaras pralaimėjo rezultatu 3-6, 7-5, 7-6, 7-6.

Iš viso kova dėl patekimo į ketvirtfinalį truko 3 valandas ir 38 minutes.

Nors pirmą setą gana lengvai laimėjo Rogeris susikūręs pranašumą, tačiau jau antrame sete prasidėjo šveicaro košmaras.

Antrasis setas iš pradžių klostėsi puikiai, nes 2-oji raketė nesunkiai laimėjo australo padavimą ir įgijo pranašumą.

Rezultatui esant 4-5 ir paduodant Šveicarijos legendai įvyko netikėtas dalykas. Rogeris jau turėjo du setbolus ir atrodė jis turi ramiai laimėti dar vieną setą, bet jis to nepadarė. Džonas išsaugojo du setbolus ir sugebėjo palaužti savo varžovo padavimą. Tame pačiame sete jis dar kartą laimėjo 5-kart šio turnyro nugalėtojo padavimą ir išlygino bendrą rezultatą setais.

Patekęs į šaltą dušą teniso maestro nepasidavė ir neprarado noro laimėti, tiesa varžovas irgi pradėjo žaisti žymiai geriau. Abu žaidėjai trečiame sete nukeliavo į pratęsimą, kuriame Šveicarijos atstovas turėjo vieną setbolą, bet išnaudoti nesugebėjo kitaip nei australas.

Ketvirtasis setas, kuris buvo lemiamas dar suteikė vilčių šveicaro fanams, nes jų mėgiamas tenisininkas susikūrė pranašumą seto pradžioje. Visgi pranašumo neužteko ir 52-oji raketė išlygino rezultatą, o setas nukeliavo į pratęsimą, kuriame 37-erių metų teniso žaidėjas nerado tinkamo žaidimo.

Šiame mače Rogeris pernelyg klydo paduodant ir, tai buvo viena iš pralaimėjimo priežasčių.

Už šią pergalę ir patekimą į ketvirtfinalį Džonas Milmanas gaus 475,000 $ ir 360 reitingo taškų, tai pirmas kartas, kai jis iškovojo tokią pergalę.