Sensacija Vokietijoje - ketvirtfinalyje krito praeitų metų nugalėtojas A. Zverevas ir finalistas P. Kohlschreiberis

Twitter nuotr.
2019-05-04 08:18 Teniso TV

ATP250 turnyras Vokietijoje sulaukė didžiausios sensacijos per visus sutikimus. Iš turnyro ketvirtfinalio iškrito praeitų metų čempionas Aleksanderis Zverevas (ATP 3) ir finalistas Philippas Kohlschreiberis (ATP 41).

Pirmasis nusileido Čilės atstovui Christanui Garinui (ATP 47) po trijų setų kovos, rezultatu 4:6, 7:5, 5:7. Visas susitikimas truko 2 valandas ir 14 minučių.

Nors pirmą setą geriau pradėjo vokietis, kuris palaužė varžovo padavimų seriją, tačiau jis nesugebėjo išlaikyti pranašumo ir leido Ch. Garinui ne tik išlyginti rezultatą bet jį ir persverti.

Antrame sete sitaucija nebuvo palanki praeitų metų nugalėtojui. Jis atsiliko rezultate du kartus, tačiau abu kartus sugebėjo ir išlyginti rezultatą. Vienu metu čilietis turėjo 3 mačbolus, kurių jam išnaudoti nepavyko, o tai leido A. Zverevui sugržįti į mačą.

Lemiamas setas buvo permainingas ir žaidėjai keitėsi geimais. Seto pabaigoje jau 3-oji reitingo raketė turėjo mačbolus, tačiau jų išnaudoti nesugebėjo, o netrukus pralaimėjo savo padavimo seriją ir mačą.

Kitame susitikime po taip pat ilgos kovos Philippas Kohlschreiberis neatsilaikė prieš italą Matteo Berrettini (ATP 37) rezultatu 6:4, 5:7, 4:6.

Jų susitikimas truko 2 valandas ir 34 minutes.

Video:
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)

...