Sensacija Vokietijoje – D. Thiemas krito ketvirtfinalyje

Pirmoji turnyro raketė Hamburgo ATP 500 turnyre neįveikė ketvirtfinalio etapo. Dominikas Thiemas (ATP 4) po dviejų setų ir dviejų pratęsimų turėjo pripažinti ruso Andrejaus Rublevo (ATP 78) pranašumą.

Galutinis akistatos rezultatas 7-6, 7-6 Rusijos atstovo naudai, o visas susitikimas truko 1 valandą ir 49 minutes.

Pirmame sete vyko atkakli kova ir nors austras du kartus turėjo įgijęs pranašumą, tačiau jo neišlaikė, o pasiektame pratęsime taip pat netikėtai pralaimėjo.

Antroji partija vyko be pralaimėtų geimų ir abu žaidėjai užtikrintai pasiekė dar vieną pratęsimą. Jame vėl geriau žaidė 78-oji raketė, kuri pateikė staigmeną ir pasiekė galingą karjeros pergalę.

Už pasiektą pusfinalį jis gaus 89,925 € ir 180 reitingo taškų. Tai pirmasis pusfinalis šiame sezone A. Rublevui.