Sensacija Šveicarijoje: A. Zverevas nusileido 93-čiai reitingo raketei ir nepateko į finalą (VIDEO)

2018-10-28 08:54 Teniso TV

Bazelyje vykstančiame turnyre netrūksta staigmenų ir pusfinalio etape, kuriame įvyko nemenka sensacija. Aleksandras Zverevas (ATP 5) po trijų setų kovos turėjo pripažinti rumuno Mariaus Čopilo (ATP 93) pranašumą ir užleisti jam vietą finale, kuriame laukia Rogeris Federeris.

Galutinis akistatos rezultatas 6-3, 6-7, 6-4, o visas mačas truko 2 valandas ir 33 minutes.

Jau pirmame sete savo žaidimu visus nustebino Rumunijos tenisininkas, kuris netikėtai atlaikė priešininko spaudimą ir pats laimėjo varžovo padavimo seriją, o vėliau ir setą.

Antrasis setas klostėsi lygiai ir abu žaidėjai sėkmingai laimėjo savo padavimų serijas ir pasiekė pratęsimą. Visgi pratęsime sėkmingiau sužaidė 5-oji reitingo raketė.

Lemiamas setas vyko panašiai kaip ir antrasis, o abu dalyviai laikėsi tvirtai. Mačui einant link pabaigos, abu tenisininkai jautė nemenką spaudimą, kurio neatlaikė būtent vienas iš reitingo lyderių ir pralaimėjo savo lemiamą padavimą.

Už patekimą į finalą žaidėjai gauna 209,715 € ir 300 reitingo taškų. Priminsime, kad rumunas įveikė kvalifikacijos etapą šiame turnyre.

Video:
(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)

...