Sensacija: S. Tsitsipas krito prieš šimtuko gale esantį žaidėją

Twitter nuotr.
2019-07-02 06:38 Teniso TV

Vimbldono pirmasis etapas tikrai nesvetingas aukšto kalibro žaidėjams ir vienas po kito jie krenta. Graikas Stefanas Tsitsipas (ATP 6) po sunkios, penkių setų kovos nusileido italui Thomui Fabbiano (ATP 89), kuriam tai buvo karjeros pergalė.

Galutinis susitikimo rezultatas 6-4, 3-6, 6-4, 6-7, 6-3 Italijos žaidėjo naudai, o visas mačas truko 3 valandas ir 27 minutes.

Akistata klostėsi permainingai, o setus laimėjo, tai vienas žaidėjas, tai kitas. Visgi, jau mačo pradžioje kiek netikėtai geriau startavo italas, kuris pirmame sete palaužė priešininko padavimo serijas ir padėjo žingsnį link pergalės.

6-oji reitingo raketė nežadėjo lengvai pasiduoti ir išlygino bendrą rezultatą, o taip žaidėjai ir pasiekė penktąjį lemiamą setą.

Jame atkaklios kovos nebuvo, o 89-oji reitingo raketė nesunkiai du kartus laimėjo Graikijos žvaigždės geimus ir pateikė dar vieną turnyro sensaciją.

Praeitame sezone S. Tsitsipas pasiekė aštuntfinalį.

Už patekimą į antrą etapą žaidėjai gauna 81,065 € ir 45 reitingo taškus.
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)

...