Sensacija: R. Berankis nepaliko vilčių D. Šapovalovui ir iškovojo pergalę

Twitter nuotr.
2019-07-02 20:26 Teniso TV

Geriausias Lietuvos teniso žaidėjas pateikė dar vieną turnyro staigmeną ir iškovojo pirmą pergalę ant žolės šiame sezone. Ričardas Berankis (ATP 77) per tris setus pranoko šio mačo favoritu laikyta Denisą Šapovalovą (ATP 27) iš Kanados.

Mūsiškis rezultatu 7:6, 6:4, 6:3 išmetė skirstytą turnyro raketę per 2 valandas ir 11 minučių.

Pirmame sete lietuvis sėkmingai atlaikė varžovo spaudimą ir abu žaidėjai pasiekė pratęsimą. Jame, kiek netikėtai be klaidų sužaidęs R. Berankis laimėjo pirmą partiją ir patikino varžovą, kad pergalės jis lengvai nepasieks.

Antrame sete 77-tai raketei taip pat teko atlaikyti spaudimą, bet jis ir vėl sėkmingai apsigynė, o vėliau palaužė varžovo padavimo seriją ir laimėjo dar vieną partiją.

Paskutinis šio mačo setas vėl reikalavo iš Lietuvos tenisininko susikaupimo ir gero žaidimo ant savo padavimų, bet jis ir vėl sužaidė geriau, bei sugebėjo įgyti pranašumą, kurio pakako triumfuoti akistatoje.

Tai buvo antrasis tarpusavio susitikimas ir pirmoji pergalė prieš kanadietį.

Už patekimą į antrą etapą jis gaus 81,065 € ir 45 reitingo taškus. Kitoje kovoje teks kautis prieš J. W. Tsongą (ATP 72).

Priminsime, kad 2-ojo etapo dar niekada nepavyko įveikti mūsų tautiečiui.
(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)

...