Sensacija Pekino finale: J.M del Potro nepasipriešino 34-tai raketei (VIDEO)

2018-10-08 10:12 Teniso TV

ATP500 Pekino turnyro finale įvyko nemenka sensacija, kurios tikriausiai nieks nesitikėjo. Gruzijos atstovas Nikolas Basilašvilis (ATP 34) per du setus nugalėjo patį Juaną Martiną del Potro (ATP 4) ir iškovojo savo antrą tokio lygio titulą šiais metais.

Galutinis rezultatas 6-4, 6-4, o visa akistata truko 1 valandą ir 41 minutę.

Visų nuostabai argentinietis atrodė slogiai ir nežaidė taip kaip gali, o tuo tarpu gruzinas tuo pasinaudojo ir sužaidė savo geriausią tenisą. Jau pirmo seto pradžioje turnyro nugalėtojas įgijo vieno padavimo pranašumą ir jį sugebėjo išsaugoti iki seto pabaigos atlaikydamas varžovo spaudimą.

Antro seto pabaigoje žaidėjai dar nebuvo pralaimėję savo padavimo serijos, tačiau prasidėjo kova ir abu galėjo laimėti vienas kito geimus, tačiau, tai padaryti pavyko tik 34-tai raketei.

Tai jau antras kartas, kai Nikolas Basilašvilis laimi tokį titulą šiais metais, nors jo kelyje buvo begalė puikių žaidėjų. Už triumfą Pekine jis gaus 733,320 $ ir 500 reitingo taškų, kurie jį pakels į 23-čią reitingo vietą.

Video:
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)

...