Sensacija „Roland Garros“: Novakui Džokovičiui į pusfinalį kelią užkirto 72-oji raketė (VIDEO)

2018-06-05 20:30 Teniso TV

Buvusi pirmoji pasaulio raketė Novakas Džokovičius (ATP 22) netikėtai krito ketvirtfinalio etape. Jo varžovas Marco Cecchinato (ATP 72) po keturių setų kovos 6-3, 7-6, 1-6, 7-6 nugalėjo serbą ir pateko į pusfinalį Prancūzijos didžiojo kirčio turnyre.

Iš viso tenisininkų akistata truko 3 valandas ir 30 minučių.

Italas, kuris pirmą kartą pateko į ketvirtfinalį ir pirmą kartą žaidė prieš Serbijos tenisininką pateikė didžiausią staigmeną šiame turnyre. Tiek pirmame, tiek ir antrame sete 22-oji raketė žaidė vangiau nei įprasta, o to kaina buvo du pralaimėti setai.

Trečiame sete pajautęs ritmą jis jį laimėjo labai lengvai. Ketvirtojo seto pradžia klostėsi panašiai ir Novakas išsiveržė į priekį, tiesa jam nepavyko laimėti savo svarbiausios padavimų serijos pirmaujant 4-5.

Ketvirtas setas nukeliavo į pratęsimą, kuriame po ilgos ir įspūdingos kovos jį laimėjo 72-oji raketė, galutinis rezultatas 13-11.

Neįtikėtinai žaidžiantis italas pirmą kartą pateko į pusfinalį Didžiojo kirčio turnyre ir gali džiaugtis 560,000 € ir 720 reitingo taškais. Po šio pasirodymo tenisininkas pakils į maždaug 25 reitingo vietą.

Priminsime, kad šis Italijos sportininkas buvo apkaltintas mačo rezultato klastojimų, tačiau po diskvalifikacijos demonstruoja kur kas geresnį tenisą.

Mačo taškas :


(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...