Sensacija Maroke – A. Zverevas krito prieš 60-tą reitingo raketę (VIDEO)

Geriausias turnyro žaidėjas Alexanderis Zverevas (ATP 3) po trijų setų kovos turėjo pripažinti, kad Marakešo turnyro aštuntfinalyje stipresnis buvo ispanas Jaume Munaras (ATP 60).

Tai buvo pirmasis jų susitikimas, o jame triumfavo Ispanijos atstovas rezultatu 7-6, 2-6, 6-3. Visa kova truko 2 valandas ir 27 minutes.

Vienmečiai žaidėjai yra skirtingose reitingo vietose, tačiau kovojo kaip lygus su lygiu. Pirmame sete vokietis jau seto pradžioje į priekį paleido savo varžovą, tačiau pastarasis nesugebėjo išnaudoti setbolo atlikdamas padavimus ir rezultatas tapo lygus. Vėliau pratęsime 60-oji raketė įrodė savo pranašumą.

Visgi antrame sete jau geriau sekėsi vokiečiui, kuris du kartus palaužė priešininko padavimo serijas ir lengvai išlygino bendrą rezultatą setais.

Lemiama susitikimo dalis klostėsi ne taip kaip tikėjosi susirinkę fanai. Vienas iš reitingo lyderio neatrodė užtikrintas ir pralaimėjo ne vieną savo geimą paduodant, kas ir nulėmė jog mačo nugalėtojų tapo ispanas.

Už patekimą į ketvirtfinalį jis gaus 14,640 € ir 45 reitingo taškus. Kitame etape jo laukia Benoit Paire (ATP 69).