Sensacija Majamyje – N. Džokovičius vėl nusileido R. Bautistai Agutui (VIDEO)

Pirmoji pasaulio raketė patyrė dar vieną apmaudų pralaimėjimą šiais metais, tik šį kartą "Miami Open" turnyre. Novakas Džokovičius po trijų setų kovos buvo priverstas nusileisti savo priešininkui Roberto Bautistai Agutui (ATP 5) iš Ispanijos.

Nors serbas pirmą setą sužaidė tiesiog pasakiškai, tačiau vėliau jam teko pripažinti pralaimėjimą rezultatu 6-1, 5-7, 3-6. Visas aštuntfinalio mačas truko net 2 valandas ir 32 minutes.

Didžiausią įtaką mačo baigčiai padarė lietus, kuris sujaukė visas kortas reitingo lyderiui. Pirmame sete jis nesunkiai palaužė priešininko padavimo serijas ir užtikrintai laimėjo šią dalį.

Antram sete pačioje pradžioje abu žaidėjai apsikeitė padavimo serijomis, o toliau keliavo užtikrintai link pratęsimo, tačiau seto pabaigoje N. Džokovičiaus ranka sudrebėjo ir jis pralaimėjo savo geimą ir setą.

Lemiamas setas daugkartiniam šio turnyro nugalėtojui klostėsi sunkiai, jis atsiliko rezultate, nors kartą pavyko išlyginti rezultatą.

Už patekimą į ketvirtfinalį ispanas gaus 182,000 $ ir 180 reitingo taškų. Tai jau antras kartas šiais metais, kai jis nugali pirmą pasaulio raketę.