Sensacija „Australian Open“ – R. Nadalis krito nuo D. Thiemo kirčių

Pirmoji reitingo raketė netikėtai suklupo ketvirtfinalio etape ir baigė savo pasirodymą Australijos didžiojo kirčio turnyre. Rafaelis Nadalis (ATP 1) po keturių setų kovos nusileido austrui Dominikui Thiemui (ATP 5) ir neapgins savo praeitų metų taškų, kai pasiekė finalą.

Galutinis rezultatas 7-6 (7-3), 7-6 (7-4), 4-6, 7-6(8-6), o korte žaidėjai praleido 4 valandas ir 14 minučių.

Susitikimas buvo permainingas ir kovingas, tačiau ispanui ši diena prisimins, kaip viena iš nesėkmingesnių. Tiek pirmame, tiek antrame sete R. Nadalis turėjo geimo pranašumą ir buvo labai arti partijų laimėjimo, tačiau abu kartus austras sugebėjo išlyginti rezultatą, o vėliau pratęsime nugvelbti setą.

Tik trečiame sete pavyko laimėti partiją ispanui be didesnių problemų.

Visgi, paskutinė susitikimo dalis nebuvo pati sėkmingiausia, o joje reitingo lyderiui teko naikinti geimo deficitą, tačiau pratęsime vis tiek pergalę šventė D. Thiemas.

Už patekimą į pusfinalį žaidėjai gauna 717,241 $ ir 720 reitingo taškų.