Sensacija ar specialus pralaimėjimas? Aleksanderis Zverevas nusileido 55-tai reitingo raketei

2018-08-16 09:22 Teniso TV

Antrame Sinsinačio turnyro etape netrūko įspūdingų rezultatų tarp kurių papuolė ir jaunasis talentas bei ketvirtoji pasaulio raketė Aleksanderis Zverevas. Vokietis žaidė savo pirmą mačą šiame turnyre, tačiau jis klostėsi jam tragiškai ir jis buvo priverstas pripažinti olando Robino Haase (ATP 55) pranašumą. Olandijos atstovas svarbią pergalę pasiekė per tris setus, galutinis rezultatas 5-7, 6-4, 7-5, o mače pralaimėjęs žaidėjas neatsigauna nuo Toronto turnyro mačo pralaimėjimo graikui.

Iš viso akistata truko 2 valanda ir 27 minutes.

Nors pirmą setą Saša pradėjo pralaimėdamas savo padavimą, tačiau jau netrukus jis išlygino rezultatą, o vėliau jį ir persvėrė. Nors lengvai seto užbaigti nepavyko, o 55-oji raketė išlygino rezultatą, tačiau tarp geriausių pasaulio žaidėjų esantis vokietis vėl laimėjo varžovo padavimą ir užbaigė setą.

Antrame sete prasidėjo netikėtumai, 21-erių metų žaidėjas pralaimėjo net du savo padavimus iš eilės ir atsiliko rezultatu 0-4. Rezultatą šiek tiek pavyko sušvelninti, tačiau Olandijos tenisininkas vis tiek setą laimėjo.

Lemiamame sete 4-oji raketė vėl leido varžovui susikurti pranašumą, o pats nesugebėjo pradžioje išnaudoti susikurtų progų išlyginti rezultatą, tik 8 geime rezultatas tapo lygus.

Abu dalyviai keliavo link pratęsimo, tačiau prastai atrodęs taško metu Saša ir toliau žaidė neužtikrintai ir pralaimėjo dar vieną savo padavimą. Robinas Haase sekančiame padavime užbaigė mačą, nors vokietis dar galėjo išlyginti rezultatą.

Už pergalę šiame etape jis gaus 70,925 $ ir 90 reitingo taškų.

Mačo akimirkos:
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...