Seksizmo skandalas "Roland Garros" turnyre - WTA skundžiasi, kad pusfinalio susitikimai nevyks centriniame korte

Twitter nuotr.
2019-06-07 08:06 Teniso TV

Prestižinis Prancūzijos didžiojo kirčio turnyras atrodė įvyks be didesnių skandalų ar nesėkmingų nutikimų, tačiau jų išvengti ir vėl nepavyko. "Roland Garros" turnyro tvarkaraštį sujaukė lietus ir keletą dienų trukę ilgesni susitikimai, kuriuos vis reikėjo perkelti.

Dar viena diena lietaus sujaukė ketvirtfinalio planus, kuriuos reikėjo atidėti vienai dienai. Turnyro direktorius Guy Forgetas priėmė sprendimą, kad ketvirtfinalį sužaidus diena vėliau, viską ištaisyti bus galima paprastai.

Jis paskelbė, kad mačas tarp A. Barty ir A. Anisimovos vyks "Suzanne Lenglen" korte, o Johannos Kontos susitikimas su Marketa Vondrousova vyks "Simonne-Mathieu" stadione, kuriame telpa vos 5000 žiūrovų.

Vyrai tuo tarpu žais kaip planuota "Philippe Chatrier", kuris yra didžiausias ir talpina 15 000 teniso fanų.

WTA būtent skundžiasi tuo, kad abu moteriški pusfinaliai vyks 12:00 valandą (Lietuvos laiku), o vyrų pirmasis susitikimas vyks nuo 13:50.

Daugelis tenisininkių pasiskundė tokiu sprendimu, kad jis pažeidžia jų teises. Visgi daugelis supranta, kad moterų pusfinaliai nėra tokie įdomūs, ypatingai, kai juose nėra S. Williams, V. Williams ar S. Halep ir yra didelė tikimybė, kad pilnos tribūnos nesusirinks.
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)

...