Savaites teniso apžvalga: Rogerio Federerio trumpas sugrįžimas į reitingo viršūnę, nesibaiginti Niko Kyrgioso pauglystė ir Novako Džokovičiaus atsigavimas

2018-06-25 11:29 Teniso TV

Pastaroji savaitė pateikė ne vieną naujieną ar sensaciją teniso pasauliui. Praeitoje savaitėje mes turėjome ne vieną gerą žolės dangos turnyrą, kuriuose išvydome ir Rogerį Federerį bei Novaką Džokovičių ir kitus žymius tenisininkus. Tikriausiai didžiausių aplodismentų susilaukė ne minėti sportininkai, o kroatai Borna Čoričius (ATP 21) ir Marinas Čiličius (ATP 5).

„ATP Queen's“ turnyre mes turėjome puikų finalą tarp Novako Džokovičiaus (ATP 17) ir Marino Čiličiaus, kuriame būtent kroatas iškovojo titulą, palikdamas Serbijos tenisininką be titulo metus laiko. Būtent beveik visus metus 17-oji raketė negali iškovoti titulo, o šis finalas jam buvo pirmas šiame sezone.

Labiau už Mariną Čiličių visus nustebino jaunasis kroatas Borna Čoričius, kuris „ATP Halle“ turnyro finale trijų setų kovoje nugalėjo patį žolės dangos karalių Rogerį Federerį, kuriam šis pralaimėjimas reiškė nukritimą į antrą reitingo vietą. Nors antroji pasaulio raketė šį turnyrą yra laimėjusi 9 kartus, tačiau tokia patirtis nepadėjo iškovoti šio titulo dešimtą kartą.

Kroatui, tai pirmas toks titulas karjeroje ir pirma pergalė prieš šveicarą.

Mačo akimirkos :

Neskaitant titulų visus nustebino eilinė australo Niko Kyrgioso nesąmonė, kurią apibūdinti ar paaiškinti labai sunku. Londone vykusiame turnyre, mačo metu parodė nesubrendeliškus veiksmus su vandens buteliuku.

Nikas Kyrgiosas:

Už tokį veiksmą Australijos tenisininkas susilaukė eilinės nuobaudos, o jos kaina 25 tukstančiai JAV dolerių.

Lietuvių teniso pasaulyje yra gerų žinių, Ričardas Berankis pakilo į 96 reitingo vietą ir toliau laikosi žaidėjų šimtuke. Visgi Laurynas Grigelis nukrito į 273 vietą, o po nesėkmingos kvalifikacijos Turkijos žolės turnyre jis vėl neiškovojo taškų.

Lauryną galima pagirti už puikią kovą prieš 96-tą pasaulio raketę Michailą Južną, tai tik įrodo, kad kovoti lietuvis gali prieš aukštesnes raketes.


(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...