Šanchajaus "Masters" sunkiausias turnyras top žaidėjams? M. Čilič ir D. Thiem krito pirmoje kovoje

2018-10-10 13:23 Teniso TV

Šanchajuje ir toliau netrūksta intrigų bei netikėtų rezultatų. Po pirmo etapo mes praradome N. Kyrgiosą, S. Wawrinką, D. Švarcmaną, M. Raoničių ir keletą kitų žinomų žaidėjų. Visgi turnyras ir toliau pateikia mums sensacijų, o vakar iškrito ir 7-oji ir 6-oji pasaulio raketė.

Marinas Čiličius (ATP 6) pirmoje savo kovoje neatsilaikė prieš amerikietį Nikolą Jarry (ATP 48) ir pralaimėjo rezultatu 2-6, 7-6, 7-5.

Visa akistata truko 2 valandas ir 12 minučių.

Nors pirmą setą be didesnio vargo kroatas ir laimėjo, tačiau kiti du setai priklausė amerikiečiui, kuris žaidė tiesiog įspūdingą tenisą.

Video:

Kitoje kovoje australas Mathew Ebdenas (ATP 51) netikėtai nugalėjo 7-tą pasaulio raketę Dominiką Thiemą. Galutinis jų akistatos rezultatas 6-4, 6-7, 7-6, o visas mačas truko 2 valandas ir 49 minutes.

Aršioje kovoje, kuri truko tris setus, o nugalėtojas paaiškėjo tik po lemiamo seto pratęsimo nustebino ne vieną. Austras atrodė tikrai gerai, tačiau patyręs Australijos sportininkas jį sugebėjo nugalėti patirtimi.

Video:
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)

...