Williams seserų pradžia „Australian Open“: Serena lengvai susitvarkė, o Venus turėjo vargo

2019-01-15 10:23 Teniso TV

Amerikiečių teniso pažibos seserys Williams pradėjo savo kovas pirmame sezono didžiojo kirčio turnyre Melburne. Abi jos laimėjo pirmuosius savo mačus ir keliauja į kitą etapą.

Serena (WTA 16) savo varžovę nugalėjo be didesnio vargo - ji įveikė vokietę Tatjaną Marią (WTA 31). Mačas baigėsi rezultatu 6:0, 6:2 ir truko viso labo 50 minučių. Panašu, jog amerikietei tai buvo tik lengva treniruotė prieš ateinančias kovas. S. Williams toliau laukia praeityje blykstelėjęs talentas iš Kanados Eugenie Bouchard (WTA 79).

Serenos vyresnioji sesuo Venus (WTA 36) vis dėlto turėjo paplušėti. Jai atiteko varžovė iš Rumunijos Mihaela Buzarnescu (WTA 26), kuri po pratęsimo išplėšė iš amerikietės pirmąjį setą. Tačiau vėliau V. Williams parodė charakterį ir po dar vieno pratęsimo iškovojo antrąjį setą. Lemiamame sete amerikeitė jau nuo pirmųjų geimų išsiveržė į priekį ir šventė pergalę rezultatu 6:7 (3:7), 7:6 (7:3), 6-2.

Video:
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)


...