S. Williams sensacingai krito ketvirtfinalio etape, nors buvo per plauką nuo pergalės

2019-01-23 11:34 Teniso TV

Buvusi pirmoji pasaulio raketė ir daugkartinė didžiųjų kirčių nugalėtoja turėjo pripažinti priešininkės neįtikėtiną pergalę. Serena Williams (WTA 16) po trijų setų kovos pralaimėjo Čekijos teniso žvaigždei Karolinai Pliškovai (WTA 8) ir nepateko į pusfinalį.

Galutinis susitikimo rezultatas 6-4, 4-6, 7-5, o visa kova truko 2 valandas ir 12 minučių.

K. Pliškova ir toliau išlieka nepralaimėjusi šiame sezone ir turi 10 pergalių iš eilės.

Susitikimo pirmą setą laimėjo mačo nugalėtoja, tačiau jau antrame jai teko pripažinti amerikietės galingą žaidimą, kuriuo ji išlygino bendrą rezultatą.

Didžiausią staigmeną pateikė finalinis setas, kuriame S. Williams pirmavo 1-5 geimais ir atliko savo padavimų seriją. Rezultatui esant 40-30 prasidėjo nesėkmės, iš pradžių šiame geime buvo užskaityta kojos klaida 16-tai reitingo raketei, dėl kurios ji išsibalansavo, o vėliau patyrė mažą kojos traumą, kuri sutrukdė esant tokiam pranašumui iškovoti pergalę.

Tokia situacija jau buvo „US Open“ turnyre daug sezonų atgal, kai jai buvo užskaityta ta pati kojos klaida atliekant padavimą.

Už patekimą į pusfinalį į žaidėjos gauna 660,560 $ ir 780 reitingo taškų.
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...