S. Williams pasitraukė dėl ligos, V. Williams pateko į trečią etapą

Twitter nuotr.
2019-03-11 09:01 Teniso TV

Sesės Williams Indian Velso turnyre nesusitiks, o pasirodymą tęs tik viena iš jų. Serena Williams (WTA 10) buvo priversta pasitraukti iš turnyro trečio etapo dėl ligos, kuri jai sutrukdė tęsti kovą prieš ispanę Garbine Muguruza (WTA 20).

Tenisininkės sužaidė setą, kurį laimėjo ispane rezultatu 6-3, o antrame sete spėjo sužaisti tik vieną geimą.

Tuo tarpu Venus Williams (WTA 36) pateikė staigmeną ir nugalėjo Petrą Kvitovą (WTA 3) po trijų setų kovos ir užsitikrino vietą jau trečiame turnyro etape. Nors ją taip pat kamuoja liga, bet ji rezultatu 4-6, 7-5, 6-4 pasiekė pergalę.

Visas susitikimas truko 2 valandas ir 28 minutes.

Pirmą setą laimėjo Čekijos tenisininkė, tačiau vėliau sekė labai kovingas amerikietis žaidimas. Antrame sete ji atsiliko net dvejais geimais, tačiau sugebėjo persverti rezultatą.

Lemiamame sete ji taip atsilikinėjo rezultate, bet vėl sugebėjo sužaisti sėkmingas atkarpas ir išlyginti bei persverti rezultatą.

Už patekimą į trečią turnyro etapą žaidėjos gauna 48,775 $ ir 65 reitingo taškus. Kitame etape jos lauks Christina McHale (WTA 140).
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)


...