S. Wawrinka vargo su Prancūzijos talentu, J.M. del Potro nesunkiai įveikė amerikietį

2018-08-30 12:05 Teniso TV

Antrame "US Open" etape netrūko įnirtingų kovų, o vienoje iš jų sudalyvavo ir šio turnyro buvęs čempionas Stanislas Wawrinka (ATP 101), kuris po nelengvos, keturių setų kovos 7-6, 4-6, 6-3, 7-5 įveikė jauną Prancūzijos talentą Ugo Humbertą (ATP 139).

Tenisininkai korte praleido net 3 valandas ir 24 minutes.

Tokia kova turėjo išvarginti abu žaidėjus, ypač, kai jų mačas vyko karščiausiu paros metu po saule. Nors tituluotas šveicaras atgauna savo formą, tačiau šiame mače jis strigo visur, o jaunasis prancūzas ėjo įkandin. Jau pirmame sete pasimatė, kad 139-oji raketė lengvai nepasiduos, taip pat jis pirmasis susikūrė progą laimėti varžovo padavimą, tiesa to padaryti nepavyko ir abu žaidėjai nukeliavo į pratęsimą, kuriame daugiau patirties turintis Stanas laimėjo setą.

Antrame sete 101-oji raketė turėjo pranašumą ir jau atrodė daugiau priešintis jaunuolis iš Prancūzijos nesugebės, tačiau jis rado savyje jėgų ir išlygino bei persvėrė rezultatą.

Trečiasis setas prasidėjo nuo dar vienos Šveicarijos tenisininko nesėkmės, jis pralaimėjo padavimą, tačiau prancūzas pasidžiaugti nespėjo, nes situacija pasikeitė labai greitai ir jau pirmavo Stanas.

Ketvirtasis setas taip pat buvo pilnas kovos, nors buvusi 3-oji raketė turėjo pranašumą, jam jo išnaudoti iš karto nepavyko ir tik antruoju bandymu jis užbaigė mačą.
stanas

Video:

Kitame mače Juanas Martinas del Potro (ATP 3) lengvai nugalėjo vietinį žaidėją Denisą Kudlą (ATP 72) per tris setus, o galutinis rezultatas 6-3, 6-1, 7-6.

Tenisininkai korte praleido 1 valandą ir 59 minutes.

Per visą mačą argentinietis neturėjo jokių problemų ant savo padavimo, jis atliko 20 ace'ų ir varžovas nesugebėjo susikurti nei vienos progos laimėti jo padavimo. Juanas keturis kartus laimėjo varžovo padavimą šiame mače, o lemiamame sete prireikė pratęsimo, kuriame po permainingos kovos geriau pasirodė praeitų metų pusfinalio dalyvis.

delpot

Video:

Už patekimą į trečią turnyro etapą žaidėjai gaus 156,000 $ ir 90 reitingo taškų.
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)

...