S. Wawrinka po trijų setų ir trijų pratęsimų pranoko G. Dimitrovą

Prancūzijos didžiojo kirčio turnyre įvyko puikiai žinomų tenisininkų akistata, kurioje prireikė net trijų pratęsimų. Šveicaras Stanislas Wawrinka (ATP 28) pranoko savo varžovą iš Bulgarijos Grigorą Dimitrovą (ATP 46).

Galutinis akistatos rezultatas 7:6, 7:6, 7:6, o visas susitikimas truko 3 valandas ir 20 minučių.

Pirmas setas prasidėjo nuo pralaimėto bulgaro geimo, tačiau vėliau jis sugebėjo išlyginti rezultatą. Vėliau abu žaidėjai pasiekė pratęsimą, kuriame užtikrinčiau sužaidė šveicaras.

Antrame sete abu žaidėjai sėkmingai žaidė savo padavimų serijas ir neleido vienas kitam laimėti svetimų geimų. Dalyviai ir vėl pasiekė pratęsimą ir vėl jame geriau sužaidė S. Wawrinka.

Trečioje partijoje vėl teko kartą apsikeisti padavimų serijomis, nors 28-oji raketė turėjo pukią progą užbaigti akistatą be dar vieno pratęsimo. Visgi jį žaisti teko ir jame neįtikėtinai išsigelbėjo mačo nugalėtojas, kuris neleido išnaudoti 5 progų varžovui laimėti setą.

Už patekimą į aštuntfinalį 222,000 € ir 180 reitingo taškų.