Jaunojo S. Tsitsipo žygis link titulo nesibaigia - jis jau pusfinalyje

2019-01-22 11:07 Teniso TV

Graikų tenisininkas Stefanos Tsitsipas (ATP 15) nenustoja stebinti ne tik savo gerbėjų, bet teniso ekspertų. Jis šiandien pasiekė „Australian Open“ pusfinalį ir tai yra kol kas geriausias 20-mečio pasiekimas karjeroje. Prieš tai įveikęs titulą gynusį Rogerį Federerį (ATP 3), šiandien rezultatu 7:5, 4:6, 6:4, 7:6 susitvarkė su dar viena turnyro sensacija ispanu Roberto Bautista Agutu (ATP 24).

Ketvirtfinalio kova truko 3 valandas ir 15 minučių. Per tą laiką S. Tsitsipas atliko net 22 padavimus be atsako bei turėjo 11 progų laimėti varžovo padavimą. Jų išnaudota buvo tik 4. Tuo tarpu pats graikas davė tik keturias progas ispanui laimėti jo paduodamą geimą. R. Bautista Agutas vieną jų puikiai išnaudojo antrajame sete ir jį laimėjo. Deja, likę setai susiklostė palankiau S. Tsitsipui ir jis žengė į kitą „Australian Open“ etapą.

Pusfinalyje graiko lauks arba dar vienas ispanas Rafaelis Nadalis (ATP 2), arba kitas turnyro perliukas Frances Tiafoe (ATP 39). Savo varžovą S. Tsitsipas sužinos dar šiandien.
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)


...