S. Tsitsipas po trijų setų kovos nukarūnavo A. Zverevą (VIDEO)

Twitter nuotr.
2019-05-11 08:41 Teniso TV

Ketvirtfinalio etapo neįveikė praeitų metų čempionas ir turnyras turės naują nugalėtoją. Stefanos Tsitsipas (ATP 9) po trijų setų kovos iš tunryro išmetė Aleksanderį Zverevą (ATP 4), kuris praeitais metais triumfavo Madrido "Masters" turnyre.

Jaunuolių akistata buvo atkakli kaip visada, tačiau graikas pasiekė pergalę rezultatu 7-5, 3-6, 6-2 per 2 valandas ir 12 minučių.

Pirmame sete abu žaidėjai turėjo ne vieną progą palaužti priešininko padavimų seriją ir išsiveržti į priekį, tačiau, tai padaryti pavyko tik graikui pačioje seto pabaigoje.

Antroji partija buvo ramesnė ir trumpesnė, o joje triumfavo vokietis, kuris susikūrė pranašumą ir neleido varžovui pakovoti dėl lygaus rezultato.

Lemiama mačo dalis jau priklausė S. Tsitsipui, kuris atlaikė spaudimą seto pradžioje, o vėliau net du kartus laimėjo priešininko geimą.

Už patekimą į pusfinalį žaidėjai gauna 312,215 € ir 360 reitingo taškų. Kitame etape jo laukia R. Nadalis.

Video:
(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)

...