Karjeros titulas – S. Tsitsipas triumfavo Londone

Londone vykusiame ATP finaliniame turnyre paaiškėjo nugalėtojas, kuriuo tapo graikas Stefanas Tsitsipas (ATP 6), kuris finale po dramatiškos trijų setų kovos nugalėjo austrą Dominiką Thiemą (ATP 5).

Galutinis rezultatas 6-7, 6-2, 7-6, o korte žaidėjai praleido 2 valandas ir 37 minutes.

Pirmame sete nei vienas dalyvis nesugebėjo išnaudoti savųjų progų ant varžovo padavimų serijų ir teko žaisti pratęsimą, kuriame geriau pasirodė austras.

Visgi, jau kitame sete S. Tsitsipas pradėjo žaisti kur kas geriau ir partijos pradžioje susikūrė dvigubą pranašumą ir jį išlaikė.

Lemiamame sete finalistai apsikeitė padavimų serijomis ir vėl pasiekė pratęsimą, o jame užtikrintesnis buvo Graikijos atstovas, kuris šiame turnyre dalyvavo pirmą kartą.

21-erių S. Tsitsipui, tai buvo neabejotinai didžiausia karjeros pergalė už kurią jam atiteko 1300 ATP vienetų reitingo taškų ir 2,656 mln. JAV dolerių.

D.Thiemas gavo 800 ATP vienetų reitingo taškų ir 1,302 mln. JAV dolerių.