S. Querrey nesunkiai pasiekė pusfinalio etapą Anglijoje

ATP 250 turnyras, kuris vyksta Didžiojoje Britanijoje ant žolės yra sėkmingas JAV tenisininkui Samui Querrey (ATP 78), kuris po 2 mėnesių pertraukos, rodo gerus rezultatus. Jis, ketvirtfinalio etape nesunkiai įveikė ispaną Fernando Verdasco (ATP 36) ir užsitikrino vietą pusfinalio etape.

Galutinis ketvirtfinalio rezultatas 7:6, 6:2, o visas susitikimas truko 1 valandą ir 38 minutes.

Mačas susiklostė iš visiškai skirtingų setų. Dar pirmame vyko arši kova, kuriai prireikė pratęsimo, o jame triumfavo S. Querrey. Visgi, antrasis buvo kitoks ir jame be didesnio vargo amerikietis palaužė dvi varžovo padavimų serijas ir iškovojo pergalę.

Ispanas nesugebėjo laimėti lemiamų savo padavimų, nors ir atliko 17 ace'ų šiame mače.

Tai buvo jau šeštasis šių tenisininkų susitikimas karjeroje ir 5-oji JAV atstovo pergalė.

Už patekimą į pusfinalio etapą žaidėjai gauna 35,215 € ir 90 reitingo taškų.