S. Halep sėkmingai pasiekė pusfinalio etapą Vimbldone

Buvusi pirmoji pasaulio raketė ir toliau užtikrintai kopia turnyro etapais link pirmo Vimbldono titulo. Simona Halep (WTA 7) per du setus nugalėjo Kinijos atstovę Shuai Zhang (WTA 50) ir užsitikrino vietą tarp keturių geriausių.

Galutinis rezultatas 7:6, 6:1, o visas susitikimas truko 1 valandą ir 29 minutes.

Pirmame sete rumunė turėjo problemų ir jau mačo pradžioje atsiliko rezultate geimais. Visgi, vėliau pavyko rezultatą išlyginti, o pratęsime sužaisti sėkmingiau ir laimėti pirmą partiją.

Antrasis setas jau klostėsi kur kas lengviau, o S. Halep be didesnio vargo pasiekė eilinę pergalę.

Už patekimą į pusfinalį ji gaus 662,032 € ir 780 reitingo taškų. Kitame etape lauks E. Svitolina.