S. Halep neatsilaikė prieš E. Mertens Dohoje vykusiame turnyro finale

2019-02-17 12:31 Teniso TV

Buvusi pirmoji pasaulio raketė ir toliau nežaidžia geriausio savo teniso, bet ji pagerino praeitų metų rezultatą šiame turnyre. Simona Halep (WTA 6) po trijų setų kovos turėjo pripažinti Elises Mertens (WTA 21) pranašumą finale.

Nors pirmą setą laimėjo rumunė, tačiau belgė sugebėjo atsigauti ir laimėti rezultatu 3-6, 6-4, 6-3. Visas susitikimas truko net 2 valandas ir 6 minutes.

Kaip būdinga moterims, finalas vyko permainingai jau nuo pirmų minučių. Žaidėjos nuo seto pradžios du kartus apsikeitė padavimo serijomis, tačiau tada 6-oji raketė pradėjo žaisti sėkmingiau ir dar 2 kartus palaužė priešininkės geimus.

Antrame sete Belgijos atstovė trumpam turėjo deficitą, tačiau jį iš karto panaikino, vėliau įgyjo pranašumą, kurio užteko bendram rezultatui išlyginti.

Lemiamas setas klostėsi palankiau E. Mertens, kuri jau pirmame geime įgyjo pranašumą. Tiesa rezultatas dar buvo lygus kartą, tačiau, tai nesukėlė problemų turnyro čempionei dar kartą išsiveržti į priekį.

Turnyro nugalėtoja gavo 158,895 $ ir 470 reitingo taškų.
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)

...