Rusijos teniso federacijos viceprezidentas: R. Federeris, R. Nadalis, N. Džokovičius yra nuobodūs

2018-12-17 16:26 Teniso TV

Dar visai neseniai Rusijos teniso federacijos vienas iš vadovų pasidalino savo mintimis apie Marijos Šarapovos sugrįžimą į pirmą reitingo vietą ir kaip dabartinis moterų 12-tukas neturi realios predentės į sostą. Šį kartą savo pasisakymu pasižymėjo ir viceprezidentas, kuris teigia, kad dabartinis lyderių trejetas reitinge yra nuobodus.

Jegvenijus Kafelnikovas, kuris pats yra buvęs ATP reitingo lyderis bei laimėjęs du didžiojo kirčio titulus pareiškė "R. Federeris yra nuobodus, jis turi savo rutinas su ranka (smūgiu). R. Nadalis labai nuobodus, N. Džokovičius man yra nuobodus irgi. Aplink šveicarą nėra karštų istorijų visai kaip apie Šveicarijos bankus ir jam viskas padėta ant lėkštės."

Rusas per savo karjerą laimėjo ir olimpinių žaidynių aukso medalį 2000 metais Sidnėjuje ir taip pat turi Daviso taurę. Visgi tokių pasisakymų jam netrūksta, prakalbus apie Mariją Šarapovą jis pasakė "Mes nebendraujame visai", nors pastaroji yra viena geriausių Rusijos teniso žaidėjų.
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)

...