R. Federeris reabilitavosi – antrame grupės mače įveikė italą ir išsaugojo šansus

Trečioji reitingo raketė pasiekė pirmą pergalę Londone vykstančiame ATP finaliniame turnyre, kuri gali nulemti labai daug. Rogeris Federeris per du setus nugalėjo italą Matteo Berrettinį (ATP 8), kuris tokio tipo turnyre dalyvauja pirmą kartą.

Galutinis rezultatas 7-6, 6-3, o visas susitikimas truko 1 valandą ir 20 minučių.

Pirmame sete vyko atkakli kova, o abu žaidėjai tiesiog puikiai žaidė savuosius geimus ir neleido varžovui pakovoti dėl jo. Tiesa, prieš pat pratęsimą R. Federeris turėjo progą laimėti setą anksčiau, tačiau to padaryti nepavyko ir teko žaisti papildomą partijos dalį.

Pratęsime sėkmingiau pasirodė daugiau patirties turintis tenisininkas ir laimėjo pirmą dalį.

Antrame sete situacija pasikeitė ir šveicaras jau pirmame geime išsiveržė į priekį ir išlaikė pranašumą iki mačo pabaigos.

Italas kol kas lieka be pergalių, o R. Federeris turi pergalę ir pralaimėjimą kaip ir N. Džokovičius.

Tuo tarpu D. Thiemas grupėje yra lyderis su 2 pergalėmis.