Roland Garros – S. Wawrinka ir J. Tsonga startavo pergalingai

Pirmasis etapas Prancūzijos didžiojo kirčio turnyre buvo sėkmingas ir puikiai žinomiems ATP turo žaidėjams, Stanislui Wawrinkai (ATP 28) ir Jo Wilfriedui Tsongai (ATP 82).

Pirmasis po keturių setų kovos 6-1, 6-7, 6-2, 6-3 pranoko Jozefą Kovaliką (ATP 132) iš Slovakijos. Keturių setų kova truko 2 valandas ir 24 minutes.

Nors pirmą setą labai lengvai laimėjo šveicaras, tačiau jam, tai pakišo koją. Antrame sete jis atsipalaidavo ir leido preišininkui įsižaisti, ko sekoje po pratęsimo partiją laimėjo slovakas.

Visgi kituose setuose jau vėl dominavo buvęs šio turnyro nugalėtojas, kuris užtikrintai žengė į antrą raundą.

Kitame mače vietinis žaidėjas J. Tsonga taip pat per keturis setus pranoko vokietį Petrą Gojowčyką (ATP 121).

Galutinis jų susitikimo rezultatas 7-6, 6-1, 4-6, 6-3, o korte dalyviai praleido 2 valandas ir 24 minutes.

Šiame susitikime buvo kur kas daugiau kovos, o jau pirmame sete teko žaisti pratęsimą. Jame geriau pasirodė prancūzas, kuris po atkaklios kovos išsiveržė į priekį setais.

Antroji partija klostėsi žymiai sėkmingiau, o vokietis nerado būdo kaip priešintis. Tiesa po tokio sėkmingo seto 82-oji raketė atsipalaidavo ir trečiame sete triumfavo P. Gojowčykas.

Ketvirtoje partija iš pradžių klostėsi neskėmingai mačo nugalėtojui ir jis atsilikinėjo rezultate pralaimėjęs savo padavimo seriją. Visgi vėliau jam pavyko ne tik išlyginti rezultatą, bet ir jį persverti į savo naudą, kas ir lėmė pergalę.

Už patekimą į antrą etapą žaidėjai gauna 79,000 € ir 45 reitingo taškai.