Roland Garros - R. Federeris savo sugrįžimą pradės prieš italą, N. Džokovičiaus laukia atkaklus lenkas

Facebook nuotr.
2019-05-24 13:50 Teniso TV

Šių metų Prancūzijos didysis kirtis pasitinka visus su galingiausia trijule teniso pasaulyje. Tarp dalyvių bus ir titulą ginantis Rafaelis Nadalis, pirmoji pasaulio raketė Novakas Džokovičius ir po 4 metų sugrįžęs Rogeris Federeris.

Reitingo lyderis N. Džokovičius pirmame etape susitiks su Lenkijos atstovu Hubertu Hurkaču (ATP 43). Pastarasis šiais metais demonstruoja tikrai kokybišką tenisą, tiesa ant grunto dangos gali pasigirti tik pasiektų ketvirtfinaliu Madrido "Masters" turnyre.

Tuo tarpu serbas triumfavo Madride, o Romoje pasiekė finalą, kuriame nusileido R. Nadaliui. 1-oji raketė finale buvo ne kartą, tačiau iškovoti titulą pavyko tik sykį 2016 metais.

Šveicaras R. Federeris (ATP 3) po ilgos pertraukos vėl pasirodė ant grunto ir jau apšilo Madride bei Romoje, kur pasiekė ketvirtfinalio etapus. Paskutinį kartą žiūrovai Paryžiuje jį matė 2015 metais, kai jis pralaimėjo ketvirtfinalyje.

Teniso maestro per savo karjerą irgi tik kartą triumfavo Roland Garros varžybose, nors turėjo dar 4 progas iškovoti titulą.

Pirmasis jo priešininkas bus italas Lorenzo Sonego (ATP 73), kuris žengia galingus žingsnius vyrų tenise. Grunto sezone jis pasiekė ATP250 ketvirtfinalį, Monte Carlo "Masters" taip pat ketvirtfinalį.
(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)

...