„Roland Garros“: B. Paire nugalėjo tautietį P. Herbertą po penkių setų kovos, o mačas sulaukė pagyrų iš A. Murray

Prancūzijos didžiojo kirčio turnyre netrūksta įtemptų ir atkaklių mačų, kuriuose prireikia 5 setų, kad paaiškėtų nugalėtojas. Benoit Paire (ATP 38) būtent po tokios ilgos kovos nugalėjo savo tautietį Pierrą Herbertą (ATP 43) ir pateko į trečią turnyro etapą.

Aukščiau reitinge esantis prancūzas atrodė iškovos lengvą pergalę, tačiau varžovas neleido to padaryti ir galutinis rezultatas tapo 6-2, 6-2, 5-7, 6-7, 11-9. Visa kova truko net 4 valandas ir 33 minutes.

Pirmuosius du setus lengvai laimėjo 38-oji raketė, kuri didesnio pasipriešinimo nesulaukė. Panašiai klostėsi ir praeitas P. Herberto mačas, kuriame jis pralaimėjo pirmuosius setus, o toliau pradėjo kovoti.

Taip ir šiame mače jis trečiame sete du kartus panaikino geimo deficitą ir sugebėjo apžaisti atsipalaidavusį priešininką trečioje partijoje.

Ketvirtame sete B. Paire vėl turėjo geimo pranašumą, tačiau jo išsaugoti ir pabaigti susitikimą nepakako. Netrukus teko žaisti pratęsimą, kuriame atsakingiau sužaidė 43-oji raketė ir rezultatas tapo lygus.

Lemiamas setas pasižymėjo puikia kova ir noru patekti į kitą etapą iš abiejų žaidėjų. Varžovai du kartus apsikeitė padavimų serijomis pradžioje, o vėliau atrodė lygiai, kol rezultatas netapo 10-9.

P. Herbertui neužteko jėgų išnaudoti savo padavimo ir jis pralaimėjo savo padavimų seriją bei mačą.